Blog

facebook
Salon Bella na pilskiej wyspie

„Przygarnij Burka” na pilskiej wyspie

„Przygarnij Burka” zaadoptuj psa.

W ostatnią sobotę, tj. 29 września, na pilskiej wyspie miała miejsce kolejna już odsłona akcji „Przygarnij Burka”. Dziewiąta i ponownie zwieńczona sukcesem, bo dla części psiaków rezydujących w pobliskim schronisku udało się szczęśliwie znaleźć długo wyczekiwany dom, a przecież o to w tym wszystkim chodzi!

Mamy nadzieję, że pozostałe pieski wkrótce również odnajdą prawdziwych właścicieli – czworonogów nie brakuje, każdy z ogromnym sercem gotowym szczerze pokochać każdego, kto chciałby taki gest odwzajemnić.

 Czytaj dalej

zapisy-przedswiateczne

Zapisy przedświąteczne

Szanowni klienci, ruszyły zapisy przedświąteczne.

Lato wydaje się opuszczać nas na dobre i powoli wkraczamy w sezon jesiennych deszczy i szarug. Pamiętajmy jednak, że wraz z odejściem okresu upałów nie kończy się czas pielęgnacji naszych pupili! O ich higienę i stan futra powinniśmy dbać przez okrągły rok – w ten sposób zapobiegniemy problemom ze splątaną sierścią i obdarzymy nasze zwierzaki świetnym samopoczuciem.

W związku z tym mam do Państwa prośbę. Zdaję sobie sprawę , jak wiele czasu pozostało do zimy, co dopiero do świąt Bożego Narodzenia, ale ze względu na wzmożone zapotrzebowanie na moje usługi w tym okresie już teraz uruchamiam zapisy. Serdecznie proszę tych z Was, którzy są zainteresowani pielęgnacją pupila przed świętami o telefoniczne umówienie się na wybrany termin. Pozwoli to na uniknięcie szaleństwa z zeszłego roku i da mi możliwość zajęcia się każdym z moich czworonożnych klientów.

Dajmy naszemu psiakowi czy kociakowi możliwość uczestniczenia w wigilijnej kolacji jako eleganckie i pachnące, a sobie w natłoku przedświątecznych spraw oszczędźmy trudności ze znalezieniem wygodnego terminu. 🙂


Rejestracja wizyt: 501 862 904

W salonie akceptujemy płatność kartą płatniczą.

Pielęgnacja czworonogów zimą

Pielęgnacja czworonogów zimą – czy warto?

Chciałabym aby Państwo to przeczytali, gdyż chcę obalić bardzo popularny mit, że w okresie zimowym piesków się nie strzyże.

Jest to bardzo błędne rozumowanie, którym wciąż kieruje się część właścicieli.

Tłumaczenie się niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi zupełnie nie ma sensu jeśli będą mieli Państwo na uwadze podstawowe zasady.

Utrzymanie pięknej, lśniącej a przede wszystkim w dobrej kondycji szaty naszego czworonoga wymaga regularnych zabiegów przez cały rok.

W moim salonie używam wyłącznie profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm, dobieranych indywidualnie dla danej szaty czworonoga. Zaniedbanie pielęgnacji w okresie zimowym powoduje pogorszenie się szaty.

 Czytaj dalej

Pielęgnacja piesków w okresie jesienno zimowym

Pielęgnacja w okresie jesienno-zimowym

Zapraszam właścicieli z pupilami również w okresie jesienno-zimowym.Często właściciele czworonogów błędnie sądzą, że wizyta w salonie groomerskim powinna odbywać się tylko w okresie letnio-wiosennym.

Pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg i co za tym idzie błoto) sierść naszego pupila bardzo się niszczy i filcuje. W dodatku kąpiel i rozczesanie sierści w zimie zwiększa jej objętość i poprawia komfort cieplny zwierzęcia.

Dlatego gorąco zachęcam do odwiedzania mojego salonu również w tym czasie.Mam do zaproponowania dla czworonogów całą paletę dłuższych i ciekawych fryzur.

fryzjer-dla-psow-piła

Nowe godziny otwarcia

Od 02.10.2014 salon Bella nie ma stałych godzin otwarcia.

Oczywiście nadal jest czynny od poniedziałku do soboty ale godziny umawiania wizyt są bardziej elastyczne – nie musie to być między 10 a 18.

Proszę tylko o kontakt telefoniczny 501 862 904 aby umówić czworonoga.

 

dzien

Światowy dzień zwierząt

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zwierząt salon Bella oferuję w dniach 04.10 – 11.10.2014 20% rabatu na wszystkie usługi!

Zadzwoń i umów wizytę już dziś 501 862 904