Kategoria: info

Home / info /
facebook
Salon Bella na pilskiej wyspie

„Przygarnij Burka” na pilskiej wyspie

„Przygarnij Burka” zaadoptuj psa.

W ostatnią sobotę, tj. 29 września, na pilskiej wyspie miała miejsce kolejna już odsłona akcji „Przygarnij Burka”. Dziewiąta i ponownie zwieńczona sukcesem, bo dla części psiaków rezydujących w pobliskim schronisku udało się szczęśliwie znaleźć długo wyczekiwany dom, a przecież o to w tym wszystkim chodzi!

Mamy nadzieję, że pozostałe pieski wkrótce również odnajdą prawdziwych właścicieli – czworonogów nie brakuje, każdy z ogromnym sercem gotowym szczerze pokochać każdego, kto chciałby taki gest odwzajemnić.

 Czytaj dalej

zapisy-przedswiateczne

Zapisy przedświąteczne

Szanowni klienci, ruszyły zapisy przedświąteczne.

Lato wydaje się opuszczać nas na dobre i powoli wkraczamy w sezon jesiennych deszczy i szarug. Pamiętajmy jednak, że wraz z odejściem okresu upałów nie kończy się czas pielęgnacji naszych pupili! O ich higienę i stan futra powinniśmy dbać przez okrągły rok – w ten sposób zapobiegniemy problemom ze splątaną sierścią i obdarzymy nasze zwierzaki świetnym samopoczuciem.

W związku z tym mam do Państwa prośbę. Zdaję sobie sprawę , jak wiele czasu pozostało do zimy, co dopiero do świąt Bożego Narodzenia, ale ze względu na wzmożone zapotrzebowanie na moje usługi w tym okresie już teraz uruchamiam zapisy. Serdecznie proszę tych z Was, którzy są zainteresowani pielęgnacją pupila przed świętami o telefoniczne umówienie się na wybrany termin. Pozwoli to na uniknięcie szaleństwa z zeszłego roku i da mi możliwość zajęcia się każdym z moich czworonożnych klientów.

Dajmy naszemu psiakowi czy kociakowi możliwość uczestniczenia w wigilijnej kolacji jako eleganckie i pachnące, a sobie w natłoku przedświątecznych spraw oszczędźmy trudności ze znalezieniem wygodnego terminu. 🙂


Rejestracja wizyt: 501 862 904

W salonie akceptujemy płatność kartą płatniczą.

fryzjer-dla-psow-piła

Nowe godziny otwarcia

Od 02.10.2014 salon Bella nie ma stałych godzin otwarcia.

Oczywiście nadal jest czynny od poniedziałku do soboty ale godziny umawiania wizyt są bardziej elastyczne – nie musie to być między 10 a 18.

Proszę tylko o kontakt telefoniczny 501 862 904 aby umówić czworonoga.

 

dzien

Światowy dzień zwierząt

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zwierząt salon Bella oferuję w dniach 04.10 – 11.10.2014 20% rabatu na wszystkie usługi!

Zadzwoń i umów wizytę już dziś 501 862 904