Zapisy przedświąteczne

Home / info / Zapisy przedświąteczne
facebook
zapisy-przedswiateczne

Zapisy przedświąteczne

Szanowni klienci, ruszyły zapisy przedświąteczne.

Lato wydaje się opuszczać nas na dobre i powoli wkraczamy w sezon jesiennych deszczy i szarug. Pamiętajmy jednak, że wraz z odejściem okresu upałów nie kończy się czas pielęgnacji naszych pupili! O ich higienę i stan futra powinniśmy dbać przez okrągły rok – w ten sposób zapobiegniemy problemom ze splątaną sierścią i obdarzymy nasze zwierzaki świetnym samopoczuciem.

W związku z tym mam do Państwa prośbę. Zdaję sobie sprawę , jak wiele czasu pozostało do zimy, co dopiero do świąt Bożego Narodzenia, ale ze względu na wzmożone zapotrzebowanie na moje usługi w tym okresie już teraz uruchamiam zapisy. Serdecznie proszę tych z Was, którzy są zainteresowani pielęgnacją pupila przed świętami o telefoniczne umówienie się na wybrany termin. Pozwoli to na uniknięcie szaleństwa z zeszłego roku i da mi możliwość zajęcia się każdym z moich czworonożnych klientów.

Dajmy naszemu psiakowi czy kociakowi możliwość uczestniczenia w wigilijnej kolacji jako eleganckie i pachnące, a sobie w natłoku przedświątecznych spraw oszczędźmy trudności ze znalezieniem wygodnego terminu. 🙂


Rejestracja wizyt: 501 862 904

W salonie akceptujemy płatność kartą płatniczą.